List of athletes in the bridge class in Hubei Province
Source:
|
Author:proa20e56
|
Published time: 2019-10-31
|
440 Views
|
Share:
List of athletes in the bridge class in Hubei Province
List of athletes in the bridge class in Hubei Province
2008-04-22
Hubei Bridge Association
Open team
Dongfeng Motor Corporation
Leader: Zhu Fushou Teaching Practice: Cai Haibo
Athletes: Yu Zhenhai Li Zhigang He Yong Han Bing Wang Wei Luo Xiaoming
Wuhan Railway Bureau
Leader: Huang Zhu
Athlete: Cheng Fangliang Lin Zhibin Xiang Yang Zhao Zhigang Xue Fan Li Bo
Huaxin Cement
Leader: Lu Yu
Athletes: Lu Jiusong Chen Song Yu Zhiwen Wang Jijun Mao Wenfeng Wan Jian
Wuhan Henggu Company
Leader: Wang Weidong Teaching Practice: Liu Yuyuan
Athletes: Wang Weidong Liu Yuyuan Sun Chao Du Feng Du Jian Zhang Xiangping
Yichang City
Leader: Chen Xuecai Coach: Wang Hanjie
Athletes: Yan Junjie Huang Zhenghai Chen Anxin Mei Guangyin Li Peng Zuo Yong
Yellowstone Blue Star Computer
Leader: Zhan Shengquan Teaching Practice: Hu Danhua
Athletes: Zhan Shengquan Hu Danhua Zeng Ziming Fan Aili Zhang Deqing
Shiyan City
Leader: Chen Xinyi Coach: Liu Yongzhi
Athletes: Tang Renfeng, Zhang Yongliang, Gu Wen, Zhi Chunyi, Liu Yongzhi, Chen Xinyi
Xiaochang County
Leader: Liang Qingguo
Athletes: Liang Qingguo, Ru Guoping, Tang Hongjun, Luo Zuwen, Li Ming, He Yong
Chengchao Iron Mine
Leader: Yang Yongjun
Athletes: Yang Yongjun Su Mingli Yang Deming Hu Xiaoping Zhang Zhiyong Gan Jian
Sanjiang Aerospace
Leader: Zou Min
Athlete: Zou Min Liu Wei Gao Jianjian Ai Yanping Zhang Zhonghai Lin Xianan
Enshi State
Leader: Shi Ming
Athlete: Liu Bin Huang Kai Shi Ming Jiang Wenbo Yang Jingdong
Hubei Women's Team
Leader: Lu Honghai
Athletes: Ouyang Jianping Wang Hong Zheng Hong Chen Jun Sun Lei Li Lizhen
Open group B team
1. Xiangfan Super Energy Bridge Club
Leader: Wang Quansheng Teaching Practice: Wang Yueping
Athletes: Wang Quansheng Wang Zhe Wang Jun Wang Bo Xiong Zhaohui Wang Yueping
2. Dongfeng Motor (Wuhan) Tendering Consulting Co., Ltd.
Leader: Liu Ciwen
Athletes: Niu Yong Han Shaoping Wei Zhigang Dong Ji'an Li Yan Han Bin
3. Wuhan Bridge Association
Leader: Gan Derun
Athlete: Yan Xuehai Yu Yunle Chen Wenjun Huang Wensheng Yu Weidong Zhang Jing
4. Wuhan Hongyu
Leader: Wang Daoyou
Athlete: Dai Ke Cai Wenbin Zhang Jie Wang Jun Yao Zhongzhao Zhou Tao
5, Wuhan Top 琇 Crystal City
Leader: Yu Wei
Athletes: Cao Siwei Zhang Dewen Li Zhi Zhang Qing Zeng Xiang Wang Yong
6. Provincial Direct Working Committee
Leader: Nan Jinde
Athletes: Yao Wei, Xu Xuhui, Zhang Xuefeng, Wu Yue, Wu Zhonghu, Chen Wei
7, Dongfeng Youth Team
Leader: Cai Haibo Teaching Practice: Cai Mingfang
Athletes: Li Jie, Li Renjie, Cao Faqi, Lu Zhonghua, Wen Yanbo, Chen Rugang
8. Tie Siyuan Middle School
Leader: Cheng Hanjun
Athlete: Ping Xianbai Chen Zhaozhi Dong Shoujian Wang Zhongwei Huang Meng Tang Hui
9. Huazhong University of Science and Technology
Leader: Zhuang Ruiyi Teaching Practice: Zhou Riping
Athletes: Zhou Tianshu Hu Yudan Liao Ling Zuo Jianhua Wu Jinwei Pei Peilong
10. Wuhan Zhongyuan
Leader: Luo Shixin Teaching Practice: Wang Xingtian
Athlete: Luo Shixin Dai Zhiqiang Qin Jianzhong Gu Li Xu Jinsong
11. Jianghan Oilfield
Leader: Zeng Jigang Teaching: Zeng Jigang
Athletes: Jian Zhijia Tian Aiguo Cao Jianguo Cui Xiaolin Yang Fan Wei Defu
12. Ezhou City
Leader: Chen Shiling
Athlete: Huang Sinong Yuan Dexin Xu Xiaoping Deng Huaji Cai Wei Ren Guokun
13. Hubei Xinyi Women's Team
Leader: Lu Honghai
Athletes: Zhou Hongxia Xu Wenxia Wu Lina Xiong Ting Zhang Hongjuan Wang Ying
14, the end of the horizon
Leader: Qin Huiyun
Athletes: Hua Xiaoming Xie Xueming Li Chao Song Huijun Fei De Ye Wenye
15. Jingzhou Hongcheng Team
Leader: Chen Changfen Teaching Practice: Dai Jiancun
Athletes: Shen Jianbao Yu Tao Tian Xuehui Xu Jiashe Zhou Tiecheng Dun Zongzhi
16. Jingzhou Hongcheng Second Team
Leader: Toward
Athlete: Liu Shihua Dai Jiancun Xiang Weide Liu Guyu Chen Jun Min Min
17. Xiaogan City
Leader: Hu Shaoxiang
Athlete: Shen Zhong Wang Deping Wu Yunxiang Li Jun Wu Xiangdong Hu Shaoxiang
18. Daye Iron Mine
Leader: Si Guangquan Teaching Practice: Ye Wenye
Athletes: Wang Shaodong Wang Shaohua Fu Yixian Jiang Yisheng Sun Wanchen Zhang Junhua
19. Xiantao City
Leader: Shao Xuejun
Athletes: Ma Lianxiang Wang Haixiong Zhao Jun Zhou Hongguang Liu Shengyou Guo Erjun
20. Three Gorges Development Corporation
Leader: Yan Chengxin Teaching: Wang Hanjie
Athletes: Wang Hanxin, Li Lehua, Peng Chuanxin, Ying Ying
21, Huaxia College Team
Teaching: Hao Tianjing
Athletes: Qiu Jinjiang, Liu Wangli, Le Kai, Wan Qiwei, Pan Qirui, Zhang Qiang
22. Huaxia College Second Team
Teaching: Hao Tianjing
Athlete: Zhang Yu Liu Yue Shan Ruirui Xu Jiamin Zhong Yu Rao Na
23. City University of Science and Technology
Teaching: Hao Tianjing
Athletes: Chen Huan Peng Lulu Wang Yueyue Chang Xiuyan Chen Meichun Shao Wei
24. Dongfeng Motor Co., Ltd.
Leader: Ding Shaobin Teaching Practice: Li Zhigang Li Kai
Athletes: Chen Ge Xu Tao Yang Jiangang Hong Dening Li Kai Qi Xiyuan
25. Dongfeng Dana Axle Co., Ltd.
Leader: Xiang Minghui Teaching: Yu Zhenhai Lu Jinxing
Athletes: Liang Shaohua, Xue Wei, Wang Bowei, Wang Hao, Lu Jinxing, Chen Zhengfeng
26. Huanggang City
Leader: Yan Jianming
Athlete: Cheng Middle East Dong Yiying Guan Xiaoming Wang Jun Yang Wen
27. Provincial Light Industry
Athlete: Jiang Yifang, Tan Wei, Ren Ningrui, Cai Talent, Guo Liusheng, Wei Haiming
28. Huangshi Changhe Fuel Company
Leader: Chen Wenbin Teaching Practice: Huang Chaodong
Athletes: Liang Yixiong Liu Shitong Luo Xiancai Huang Chaodong Yang Zheng
29, Xianning City Bridge Association
Leader: Chen Pubin
Athletes: Chen Hongchi Chen Pubin Jiang Chun Huang Jingdong Shi Haowen Ye Santing
30, Suizhou City
Leader: Xu Guoqing
Athletes: Peng Tie Liu Daocheng Zhang Qing Zhu Jingfeng Xiao Zhenmin Li Hanwen
31. Changjiang Waterway Bureau
Leader: Lu Hanping
Athletes: Lu Hanping, Sun Xiaoguang, Shi Jiangwei, Zhang Wei, Chen Xiaoyun, Chen Yuanfang
32, 51 bridge edge
Leader: Jin Baoliang
Athlete: Jin Baoliang Lou Jun Zhao Xing Zhang Hui Jin Qi Sun Yong